FIXTURES 2021
Day Date Fixture Rinks Class Time Dress Venue
April
Sat 24 Club Afternoon 3 mixed G H
Tue 27 Club Afternoon 3 mixed G H
Thur 29 Club Afternoon 3 mixed G H
May
Sat 1 Opening Drive mixd 2.30pm G H
May
Tue 4 Club Afternoon 3 mixed G H
Wed 5 Clockhouse 2 WW 2.00pm G H
Thur 6 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 7 Harold Hill 3 C 2.00pm G H
Fri 7 Kings Chase 2 GPL 2.00pm W H
Sat 8 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 10 Harold Hill 4 BDBA 5.30pm G A
Mon 10 Elm Park 2 GPL 2.00pm W H
Tue 11 Club Afternoon 3 mixed G H
Wed 12 Brentwood 3 RBA 6.00pm G H
Wed 12 Gidea Park 2 GPL 2.00pm W A
Thur 13 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 14 Brentwood B 3 C 2.00pm G A
Sat 15 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 17 Billericay 4 BDBA 6.00pm G H
Tue 18 Club Afternoon 3 mixed G H
Wed 19 Haynes Park 3 RBA 6.00pm G A
Thur 20 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 21 Gidea Park 3 C 2.00pm G H
Sat 22 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 24 No game BDBA
Tue 25 Club Afternoon 3 mixed G H
Tue 25 Haynes Park 2 GPL 2.00pm W H
Wed 26 Clockhouse 3 RBA 6.00pm G H
Thur 27 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 28 Romford 3 C 2.00pm G A
Sat 29 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 31 No game BDBA
June
Tue 1 Brentwood B 3 GPTL 2.00pm G A
Wed 2 Rainham 3 RBA 6.00pm G A
Wed 2 Gidea Park 2 WW 6.00pm G H
Thur 3 Brentwood 2 WW 2.00pm G H
Thur 3 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 4 Elm Park 3 C 2.00pm G A
Sat 5 Corringham 4 TRIPLES 11.00am G H
Mon 7 Hutton Poplars 4 BDBA 6.00pm G A
Tue 8 Brentwood B 3 GPTL 2.00pm G H
Wed 9 Elm Park 3 RBA 6.00pm G H
Thur 10 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 11 Upminster 3 C 2.00pm G H
Sat 12 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 14 Brentwood 4 BDBA 6.00pm G H
Mon 14 Brentwood 2 HWL 5.30pm G A
Tue 15 Clockhouse 3 GPTL 2.00pm G A
Wed 16 Romford 3 RBA 6.00pm G A
Thur 17 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 18 Rainham 3 C 2.00pm G H
Fri 18 Upminster 2 GPL 2.00pm W A
Sat 19 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 21 Upminster 4 BDBA 6.00pm G A
Mon 21 Clockhouse 2 HWL 5.30pm G H
Tue 22 Gidea Park 3 GPTL 2.00pm G H
Wed 23 Gidea Park 3 RBA 6.00pm G H
Wed 23 Brentwood 2 GPL 2.00pm W H
Thur 24 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 25 Brentwood A 3 C 2.00pm G A
Sat 26 Club Afternoon 3 mixed G H
Sun 27 Orsett BC 5 Mixed 11.00am G H
Mon 28 Ingatestone 4 BDBA 6.00pm G H
Mon 28 Upminster 2 HWL 5.30pm G A
Tue 29 Romford 2 GPL 2.00pm W H
Wed 30 Kings Chase 3 RBA 6.00pm G A
July
Thur 1 R.B.A. V Essex County 6 GPL 2.00pm W H
Thur 1 Brentwood 2 GPL 2.00pm W A
Fri 2 Haynes Park 3 C 2.00pm G H
Sat 3 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 5 Harold Hill 4 BDBA 6.00pm G H
Mon 5 Rainham 2 HWL 5.30pm G A
Tue 6 Romford 3 GPTL 2.00pm G A
Wed 7 Harold Hill 3 RBA 6.00pm G H
Wed 7 Haynes Park 2 GPL 2.00pm W A
Thur 8 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 9 Old Dagenham 3 C 2.00pm G A
Sat 10 HIBC 6 11.00am H
Sat 10 Warley Woods v Hartswood 9.30am A
Sun 11 Ladies 2 wood day 6 H
Mon 12 Billericay 4 BDBA 6.00pm G A
Mon 12 Kings Chase 2 HWL 6.00pm G H
Tue 13 Romford 3 GPTL 2.00pm G H
Wed 14 Brentwood 3 RBA 6.00pm G A
Thur 15 Brentwood 2 WW 2.00pm G A
Fri 16 Clockhouse 3 C 2.00pm G H
Sat 17 Club Afternoon 3 mixed G H
Mon 19 No game BDBA
Mon 19 Brentwood 2 HWL 5.30pm G H
Tue 20 Gidea Park 3 GPTL 2.00pm G A
Wed 21 Haynes Park 3 RBA 6.00pm G H
Thur 22 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 23 Harold Hill 3 C 2.00pm G A
Sat 24 Jim Morris Cup 6 2.00pm W H
Group 4 v R.B.A.
Mon 26 Hutton Poplars 4 BDBA 6.00pm G H
Mon 26 Clockhouse 2 HWL 5.30pm G A
Tue 27 Clockhouse 3 GPTL 2.00pm G H
Wed 28 Clockhouse 3 RBA 6.00pm G A
Thur 29 Ingatestone 2 WW 2.00pm G A
Thur 29 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 30 Brentwood B 3 C 2.00pm G H
Sat 31 Club Afternoon 3 mixed G H
August
Sun 1
Mon 2 Brentwood 4 BDBA 6.00pm G A
Mon 2 Upminster 2 HWL 5.30pm G H
Tue 3 Brentwood A 3 GPTL 2.00pm G H
Wed 4 Rainham 3 RBA 6.00pm G H
Wed 4 Upminster 2 GPL 2.00pm W H
Thur 5 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 6 Gidea Park 3 C 2.00pm G A
Fri 6 Gidea Park 2 GPL 2.00pm W H
Sat 7 Club Afternoon 3 mixed G H
Sun 8 R.B.A. V N. W. Essex 6 2.00pm W H
Mon 9 Upminster 4 BDBA 6.00pm G H
Mon 9 Rainham 2 HWL 5.30pm G H
Tue 10 Brentwood A 3 GPTL 2.00pm G A
Wed 11 Elm Park 3 RBA 6.00pm G A
Wed 11 Clockhouse 2 WW 2.00pm G A
Thur 12 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 13 Romford 3 C 2.00pm G H
Fri 13 Gidea Park 2 WW 6.00pm G A
Sat 14 Club Afternoon 3 mixed G H
Sun 15 Orsett B C 5 Mixed 2.30pm W A
Mon 16 Ingatestone 4 BDBA 6.00pm G A
Mon 16 Kings Chase 2 HWL 6.00pm G A
Tue 17 Club Afternoon 3 mixed G H
Wed 18 Romford 3 RBA 6.00pm G H
Thur 19 Ingatestone 2 WW 2.00pm G H
Fri 20 Elm Park 3 C 2.00pm G H
Fri 20
Sat 21 Clacton 7 Mixed W A
Sun 22
Mon 23 Elm Park 2 GPL 2.00pm W A
Tue 24 Club Afternoon 3 mixed G H
Wed 25 Gidea Park 3 RBA 6.00pm G A
Wed 25 Romford 2 GPL 2.00pm W A
Thur 26 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 27 Upminster 3 C 2.00pm G A
Sat 28 Club Afternoon 3 mixed G H
Sun 29
Mon 30
Sept
Wed 1 Kings Chase 3 RBA 6.00pm G H
Thur 2 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 3 Rainham 3 C 2.00pm G A
Fri 3 Kings Chase 2 GPL 2.00pm W A
Sat 4 Club Afternoon 3 mixed G H
Sun 5 RBA FINALS H
Mon 6
Tue 7 Club Afternoon 3 mixed G H
Wed 8 Harold Hill 3 RBA 6.00pm G A
Thur 9 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 10 Brentwood A 3 C 2.00pm G H
Sat 11 Club Afternoon 3 mixed G H
Sun 12
Mon 13
Mon 13
Tue 14 Haynes Park 3 C 2.00pm G A
Wed 15
Thur 16 Club Afternoon 3 mixed G H
Fri 17 Old Dagenham 3 C 2.00pm G H
Sat 18 Club Afternoon 3 mixed G H
Sun 19
Mon 20
Tue 21 Club Afternoon 3 mixed G H
Wed 22
Thur 23
Fri 24 Clockhouse 3 C 2.00pm G A
Sat 25 Club Afternoon 3 mixed G H
Dec
Thur 2 AGM